Garanti Şartları

Perdeistiyorum.com sitesinde satılan tüm ürünler firmamız garantisi altındadır. Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Perdeistiyorum.com’dan satın alınan ürünler, sizin belirttiğiniz ölçü ve özelliklerde kişiye özel ihtiyaçlar doğrultusunda üretilmektedir. Bu şekilde üretilen ürünlerin, üretim hatası olmadığı sürece iadesi mümkün olamamaktadır. Bu ürünler haricinde (aksesuar, standart bayrak stor) onarım, değişim talebinde bulunabilir veya cayma hakkınızı kullanarak ürün tutarının iadesini talep edebilirsiniz.

Yeni aldığınız ürün ambalajından hatalı çıktığında onarım, değişim ya da iade talep edebilirsiniz.

Alıcı, Ürünler'i kargo yetkilisinden teslim aldığı anda kontrol etmek ve gördüğü ayıpları derhal Perdeistiyorum.com'a bildirmelidir. Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Hasar görmüş paket kargo şirketi yetkilisinden teslim alındığı takdirde şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Üretim hatası olan ürünlerin kargo ücretleri, gönderinin Yurtiçi Kargo’yla yapılması durumunda Perdeistiyorum.com tarafından karşılanmaktadır.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Üretim hatası olmayan, kullanıcı kaynaklı arızalar garanti kapsamına girmemektedir.