Gizlilik ve Güvenlik

Perdeistiyorum.com'u ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızca korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz/onayınız olmadan veya hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme amaçlı iletiler göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Perdeistiyorum.com, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamaktadır ve bu tür bilgileri üyelik bilgileri adı altında da sizden istemeyecektir. Kredi kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

E-posta ile iletişimde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamamaktadır.

E-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgileriniz yalnızca ürün teslim ve bilgilendirme için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri size onayınız sonrasında gönderilebilir.

Perdeistiyorum.com'da tarafımızca başka diğer web sitelerine referans verebiliriz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından perdeistiyorum.com sorumlu değildir.

Perdeistiyorum.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Perdeistiyorum.com, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.