Güvenli Ödeme

Perdeistiyorum.com olarak bilgilerinizin ve alışverişinizin güvenli olmasına büyük önem veriyoruz. Bu sebeple Perdeistiyorum.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli olduğunu belirtmek isteriz. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Perdeistiyorum.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğinizi sağlayan, kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada internet tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, internet tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğini belirtir.

SSL protokolü, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlar. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. 3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli olabilmesi için; yaptığınız işlemi, banka tarafından size verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylamanız gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.