Kullanım Koşulları


İnternet Sitesi Kullanım Koşulları


Bu Site'yi ziyaret ederek, burada bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir; Çerçioğlu Sistem Perde dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve bu nedenle ziyaretçilere bu sayfayı siteye her girişte kontrol etmenizi tavsiye eder. Site'yi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Bu Site'ye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Çerçioğlu Sistem Perde Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir. Çerçioğlu Sistem Perde, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Çerçioğlu Sistem Perde, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Çerçioğlu Sistem Perde işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda, 
- Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda, 
- Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda, 
- Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda, 
- Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda, 
- Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

Çerçioğlu Sistem Perde bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Perdeistiyorum markası, www.perdeistiyorum.com alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Çerçioğlu Sistem Perdenin'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu Site'deki içeriklerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Siz de bu Site’yi kullanarak, bu internet sitesinin içindekileri internet sitesi yöneticisinden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz. 

Bu internet sitesindeki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı internet sitesinin uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz. 

Bu internet sitesinde belirlenen/belirlenecek amaçlar dışında, kullanıcı tarafından üyelik hesabının gerek internet sitesine gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya İnternet sitesinin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde, internet sitesi yöneticileri kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. 

Üye girişi yaptıktan sonra, "hesabım" sayfasında en altta bulunan "Bülten aboneliği" kısmında, "bültene abone ol" / bültene aboneliği kaldır" sayfasına tıklayabilir, açılan sayfada "abonelik" seçeneklerinden "evet" i seçebilirsiniz. Aynı şekilde bülten aboneliğinizi buradan "hayır" ı seçerek sonlandırabilirsiniz. Belirtilmelidir ki; Site Yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir ve/veya üyeyi, üyelikten çıkartabilir.

Bu internet sitesine telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dâhil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.

Ayrıca, bir başkasının gizlilik hakkını ya da telif haklarını ya da ticari markalarını veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ve bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dâhil olmak üzere, sahibinden ya da hak sahibi kişi ya da kuruluştan önceden izin almaksızın başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzeme kullanamazsınız.

Bu Site'de Çerçioğlu Sistem Perde'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Çerçioğlu Sistem Perde'nin bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Çerçioğlu Sistem Perde Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne ilişkin ortaya çıkabilecek yasal uyuşmazlıklarda kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden Ankara Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.