Teslimat Bilgileri

Sipariş tutarı 100 tl ve üzeri miktarlarda, kargo ücretsizdir. Belirtilen sipariş tutarının altındaki alışverişlerde teslimat masrafları alıcıya aittir.

Siparişi verilen ürün/ürünler Perdeistiyorum.com'un anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim edilir.

Sipariş verilen ürünler, onaydan geçerek, üretimine başlanır. Teslimat; mal bedelinin hesaba geçmesinden itibaren 10 gün içinde yapılır. Perdeistiyorum.com sipariş verilen kumaş ve aksesuarların stoklarda olmasına bağlı olarak, mal/hizmetin siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim edebilir ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar.

Ürün/ürünler, alıcıdan başka bir kişiye teslim edilecekse, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı Perdeistiyorum.com sorumlu değildir.

Alıcı, Ürünler'i teslim aldığı anda kontrol etmek ve gördüğü ayıpları derhal Perdeistiyorum.com'a bildirmelidir. Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Hasar görmüş paket kargo şirketi yetkilisinden teslim alındığı takdirde şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Paketi teslim aldıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığını kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Paketi kabul etmeyerek tutanak tutturduğunuz durumlarda,  tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda 0312 439 45 78 numaralı destek hattımızdan bize ulaşınız.

Üretim hatalı ürünler, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için tarafımıza gönderilebilir. Bu durumda kargo masrafları tarafımızdan karşılanır.

Üretim hatalı sebebi ile Perdeistiyorum.com'a gönderilen ürünler yapılan incelemeler sonucunda üretim hatası bulunmadığı koşullarda, kargo bedeli Alıcıya aittir.

Tercih edildiği takdirde, ölçü alımı ve perde montajı profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ürün teslimi ekibimiz tarafından yapılır. 1000.00 TL ve üzeri alışverişlerde bu hizmetimiz ücretsizdir ve şu an yalnızca Ankara için geçerlidir.